Σχήμα σκέιτερ Άννα Άννα Pogorilaya: την καριέρα και την προσωπική ζωή

Άννα Άννα Pogorilaya - ένα διάσημο ρωσικό πατινάζ-singles σκέιτερ, η οποία έδειξε υψηλά αποτελέσματα αθλητικών αγώνων στο Ολυμπιακό κύκλο 2014-2018 gg. Παρά το γεγονός ότι η Άννα Pogorilaya απέτυχε να προκριθεί για τους Ολυμπιακούς Αγώνες στο Pyeongchang, τους οπαδούς θυμήθηκε αθλητής εκφραστική πατινάζ και καλά αποτελέσματα.

Παιδικής και φορέα σε juniors

Η Άννα Pogorilaya γεννήθηκε 10 του Απριλίου 1998 στη Μόσχα. Σε τέσσερα χρόνια, άρχισα πατινάζ. Στις εγχώριες διοργανώσεις γίνονται για να προσελκύσουν την προσοχή το 2009, κερδίζοντας το αργυρό μετάλλιο στο ρωσικό πρωτάθλημα στην κατηγορία της ηλικίας του.

Την τελευταία σεζόν πριν από τη μετάβαση στο επίπεδο των ενηλίκων, η Άννα δηλώνεται σαφώς η ίδια στη διεθνή σκηνή: ήταν σε θέση να πάρει το χάλκινο στον τελικό του Junior Grand Prix και το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων, καθώς και να πάρει στην πρώτη πεντάδα στο πρωτάθλημα της Ρωσίας.

Στο δεύτερο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων Άννα Pogorilaya μόνο για τους φίλους της στην ομάδα - ακόμα πιο νέα και πολλά υποσχόμενη Radionova Έλενα και Γιούλια Λιπνίτσκαγια. Σε συνέντευξή του μετά από τροχαίο Άννα σημειωθεί τεράστιο ανταγωνισμό μεταξύ των odinochnits κορίτσια στη Ρωσία. Παραδέχθηκε ότι για να φτάσουν στο Παγκόσμιο Κύπελλο θεωρείται επιτυχία.

Παρά την επιτυχία του, η πρώτη σεζόν ενηλίκων πέφτει στην Ολυμπιακή χρονιά, σκέιτερ ήταν στη σκιά της Γιούλια Λιπνίτσκαγια, η οποία ξεκινά η επικείμενη μετάβαση από το δημοτικό έως ενηλίκων.

Η εποχή 2013-2014

Περίοδος 2013-2014 ήταν για τη ρωσική σκέιτερ Άννα Άννα Pogorilaya διπλά υπεύθυνος. Μετά τις πρώτες επιτυχημένες παραστάσεις των αθλητών σε αγώνες μεταξύ των γυναικών τους οπαδούς και τον Τύπο άρχισαν να συζητούν σοβαρά το ενδεχόμενο της να πάρει στους Ολυμπιακούς Αγώνες στο Σότσι. Η Άννα εαυτό τονίζεται στην επικοινωνία με τους δημοσιογράφους, ότι ο σκοπός της - για να δείξει σε κάθε εκκίνηση καλή βόλτα ως οι βασικοί εμπειρογνώμονες ελπίδα παρέχει στον Sotnikova και Tuktamysheva Lipnitsky. Η κατάσταση περιπλέκεται από το γεγονός ότι η Ρωσία είχε μόνο δύο ποσόστωσης για τη συμμετοχή στους Ολυμπιακούς Αγώνες του τρεις πιθανές.

Στο πρώτο μισό της σεζόν, η Άννα έχει προκριθεί στον τελικό Grand Prix και έχει διατηρήσει τη θέση της ως διεκδικητές για τους Ολυμπιακούς Αγώνες.

Το πρωτάθλημα της Ρωσίας, όπου ο αγώνας για τη συμμετοχή στο κύριο έναρξη τεσσάρων ετών, ο αθλητής δεν ήταν σε θέση να αντιμετωπίσει με τα νεύρα και να δείξει καλύτερα την απόδοσή σας. Πήρε μόνο την πέμπτη θέση και την τρίτη θέση μεταξύ των ενηλίκων αντιπάλους.

Έχοντας χάσει τους Ολυμπιακούς Αγώνες, η Άννα τελείωσε τη σεζόν με την τέταρτη θέση στο Παγκόσμιο Κύπελλο.

Η σεζόν 2014-2015

Posleolimpiysky σεζόν Άννα άλλη μια φορά ξεκίνησε με αξιοπρέπεια, να είναι σε θέση να φτάσει στον τελικό της σειράς Grand Prix. Αλλά, όπως και το προηγούμενο έτος, κανένας αθλητής προκρίθηκε στον τελικό βάθρο, αισθητά χάνοντας με Ρώσους Έλενα και Yelizaveta Tuktamysheva Radionova και της Αμερικής Ashley Wagner.

Άννα Pogorilaya θυμόμαστε από το κοινό ως ένα ισχυρό, αλλά ασταθή αθλητή.

Ομιλία στο ρωσικό πρωτάθλημα έχει γίνει ένα από τα πιο σίγουροι για την εποχή, ως αποτέλεσμα της οποίας έγινε ένα μέρος Παγκόσμιο και Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα το 2015.

Στην Ευρώπη, η Άννα κέρδισε το χάλκινο μετάλλιο, δεν χάνει σε κανέναν, εκτός από τους δύο ρώσους αθλητές, αλλά μια αξιοπρεπή απόδοση του τραυματισμού του Παγκοσμίου Κυπέλλου εμπόδισε, και ως εκ τούτου, τα σφάλματα στα προγράμματα.

Μετά την αποτυχία της Άννας διαβεβαίωσε τους οπαδούς που δεν θα παραιτηθεί και να εργαστούν για τη σταθερότητα και την τεχνική πολυπλοκότητα του πατινάζ.

Η σεζόν 2015-2016

Άννα Άννα Pogorilaya αρχές του 2015-2016 σεζόν τόσο άσχημα. Μετά την πρώτη νίκη σε ένα μικρό τουρνουά στην Μορδοβίας, που ακολουθείται από τα αποτελέσματα μείωσης. Συμπεριλαμβανομένων ένα από τα στάδια του Grand Prix της Άννας ήταν χαμηλότερη από αθλήτριες, είναι σαφώς κατώτερα της στην τάξη και δεξιοτήτων, όπως η Alena Leonova και Li Zijun.

Δεδομένου του υψηλού επιπέδου του ανταγωνισμού στην εθνική σκέιτερ ομάδα χάσει σχεδόν την ελπίδα να συμμετάσχουν στο κύριο γεγονός της χρονιάς. Απροσδόκητα για πολλούς, ήταν δυνατό να δείξει στην επιλογή του μέγιστου της. Δεν πήρε μόνο στην εθνική ομάδα, αλλά και επαναλαμβάνεται καλύτερο του αποτέλεσμα στο ρωσικό πρωτάθλημα, τερματίζοντας τρίτος.

Η Άννα Pogorilaya μετά από τροχαίο σημειωθεί ότι ήταν σε θέση να κάνει πατινάζ για διασκέδαση και για να παρουσιάσει το πρόγραμμα σε σχεδόν άριστη κατάσταση.

Τρεις καλύτερο σκέιτερ Ρωσία πήρε και πάλι όλο το βάθρο του ευρωπαϊκού πρωταθλήματος. Αυτή τη στιγμή, όπως και στην προηγούμενη αρχή που πληροί τις προϋποθέσεις, η Άννα έγινε η τρίτη μετά Ευγενία Μεντβέντεβα και Έλενα Radionova.

Το καλύτερο στην καριέρα του αθλητικού επίτευξη Άννα Άννα Pogorilaya εμφανίζονται δύο μήνες αργότερα. Κέρδισε το χάλκινο μετάλλιο στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα στη Βοστώνη, χάνοντας Μεντβέντεφ μιλώντας στο σπίτι, Ashley Wagner, αλλά μπροστά από ονομαστικά το δεύτερο σκέιτερ της ομάδας ραδιοφωνικών ειδήσεων του.

Μιλώντας σε δημοσιογράφους σχετικά με τα συναισθήματά τους για την επιτυχία της Άννα Άννα Pogorilaya ονομάζεται αυτό το αποτέλεσμα «απλά φανταστικό».

Η σεζόν 2016-2017, τραύμα

Μια σειρά από σημαντικές επιτυχίες συνεχίστηκε και την επόμενη περίοδο, η Άννα κέρδισε και το Grand Prix, στην οποία συμμετείχε και ήταν τελικά σε θέση να με χάλκινο στο τελικό βάθρο. Η συμπερίληψη ενός σκέιτερ στην ομάδα για τα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα και ο κόσμος κανείς δεν αμφέβαλε. Στην Ευρώπη, η Άννα Pogorilaya ξεπέρασε το καλύτερό του αποτέλεσμα. Κέρδισε το αργυρό μετάλλιο, χάνοντας μόνο απολύτως σταθερή Μεντβέντεβα, και πρώτα πήγε στο Παγκόσμιο Κύπελλο ως το δεύτερο σκέιτερ Ρωσία.

Ωστόσο, στο παγκόσμιο πρωτάθλημα στο Ελσίνκι, ο Ρώσος πατινάζ Άννα Άννα Pogorilaya εκδοθεί μια καταστροφή για τους αθλητές της απόδοσης του επιπέδου στο ελεύθερο πρόγραμμα, και στο τελικό τραπέζι πήρε μόνο 13η θέση.

Μετά την αποτυχία ενός μεγάλου αθλητή αντιμέτωποι με τραυματισμούς και μόνο μία φορά εμφανίστηκε σε ένα σημαντικό λανσάρισμα, το στάδιο του Grand Prix, που δείχνει να μην υπάρχει το καλύτερο αποτέλεσμα. Μετά το τουρνουά, η Άννα ανακοίνωσε την πρόθεσή της να λάβει σοβαρά υπόψη τη φροντίδα της υγείας σας.

Προσωπική ζωή

Άννα Άννα Pogorilaya μεγάλο χρονικό διάστημα για την προσωπική ζωή του δεν είχε πει στον Τύπο, αλλά τον Ιούλιο του 2018 έγινε γνωστό για το γάμο της. Επιλέχθηκε κορίτσια - Αντρέι Nevsky, στο παρελθόν, ως αθλήτρια του καλλιτεχνικού πατινάζ.

Τον Σεπτέμβρη του 2018 η αθλήτρια του καλλιτεχνικού πατινάζ έχει επαναλάβει την κατάρτιση, αλλά την επίσημη έναρξη κατά την τρέχουσα περίοδο η Άννα δεν έχει δηλωθεί.