«Μαργαριτάρια» της Μαύρης Θάλασσας
• "Μαργαριτάρια" της Μαύρης Θάλασσας
«Μαργαριτάρι της Μαύρης Θάλασσας» - μια διεθνή διαγωνισμό ομορφιάς, η οποία λαμβάνει χώρα στη Σεβαστούπολη για 17-ου χρόνου. Εκδήλωση διοργανώθηκε από το μοντέλο πρακτορείο «Μαρία» και η Εθνική Επιτροπή «Μις Ουκρανία». Αυτό το έτος, δεκατέσσερα κορίτσια από τη Ρωσία, την Πολωνία, τη Λευκορωσία, τη Μολδαβία και την Ουκρανία αγωνιστεί για το στέμμα του νικητή στη Μαύρη Θάλασσα. Είχα προσκληθεί να λάβουν μέρος στις εργασίες της επιτροπής και, φυσικά, συμφώνησα ...
Η ημέρα πριν από το διαγωνισμό, αποφασίσαμε να εξοικειωθούν με τα κορίτσια και έχουν ναυλωθεί ένα γιοτ:
Οι συχνοί αναγνώστες γνωρίζουν ότι οι εικόνες των ανθρώπων που δεν παίρνω πάρα πολύ, έτσι πήρα τη φωτογραφική μηχανή για άλλη μια φορά εκπαιδευμένοι για τα όμορφα μικρά κορίτσια:
Παρακαλούμε μην κρίνεις αυστηρά:
Δώστε προσοχή σε αυτό το κορίτσι. Κατά τη διάρκεια του διαγωνισμού, δεν την αναγνωρίζουν στο μακιγιάζ και ένα διαφορετικό χτένισμα. Με την ευκαιρία, ήταν ο νικητής του διαγωνισμού:
Σταματήσαμε μπροστά από το ακρωτήριο Fiolent - είναι ένα από τα πιο όμορφα μέρη στην Σεβαστούπολη:
Στο βάθος του ραβδί νερό και βράχους Opest Pilad. Είναι ξαδέρφια από την ελληνική μυθολογία, ήταν τόσο δεσμεύονται από τη φιλία, ότι ήταν έτοιμοι να θυσιάσουν τη ζωή τους για τον άλλον. Αλλά πίσω στο σκάφος: παρακαλώ σημειώστε ότι ορισμένα από τα κορίτσια είναι σε εγρήγορση τους. Έχω ακούσει την εκδοχή ότι η κατάσταση αυτή εγείρει το στήθος, σφίγγει το στομάχι, κλπ - .. γυναίκες, αν αυτή είναι πραγματικά η περίπτωση;
Μετά την φωτογράφηση όλα πήγαν κολύμβηση:
Όλα τα κορίτσια πολύ λεπτό:
Δύο μικρά κορίτσια μου ζήτησε να τους φωτογραφίσει «σύγχρονη» άλμα:
Γιούρι Kondratyev, ένας από τους διοργανωτές του διαγωνισμού. Μίλησε για τα κορίτσια μόνο η λέξη «πουλί». Ωστόσο, το «πουλί» έχει γίνει ένα «ψάρι» σε αυτή την εικόνα:
ελαφρύ σνακ:
Τα πουλιά δεν σταματούν τη συνηθισμένη σάντουιτς:
αποφάσισα να πάρω φωτογραφίες με το νερό. Πήρε τη φωτογραφική μηχανή, ανέβηκε σε μια σανίδα σωτηρίας και απέπλευσε από το σκάφος.
Στην πραγματικότητα, σκέφτηκα ότι τα κορίτσια, γνωρίζοντας ότι το μέλος του διοικητικού συμβουλίου της κριτικής επιτροπής, θα δοκιμάσω τον εαυτό μου κατά κάποιο τρόπο πρόδηλο. Αλλά όλοι ήταν πολύ μέτρια και ντροπαλός - Γιούρι τεράστια προσπάθεια για να προτρέψει ένα από αυτά για να αφαιρέσετε τις φωτογραφίες μαγιό:
Ο αρχηγός της Δόξας γιοτ, βλέποντας όλη τη διαδρομή για την εταιρεία μας, στο τέλος δεν θα μπορούσε να αντισταθεί και ζήτησε να τον συλλάβει με τους διαγωνιζόμενους. Με την ευκαιρία, δεν είναι η πρώτη φορά που η χρήση των υπηρεσιών της και του πλοίου, εάν χρειάζεστε ένα γιοτ στην Balaclava - κλήσης (φωτογραφία τηλέφωνο):
Μετά τη θάλασσα της διασκέδασης μέχρι τα βουνά και να οδηγήσετε ένα τζιπ.
Τέλος, την επόμενη μέρα ο ίδιος ο ανταγωνισμός. Ομολογώ ότι πήγα μέχρι το διοργανωτή για να διευκρινίσει - είναι τυχόν προτιμήσεις ή ερωμένη εκεί; Ωστόσο, λένε ότι διαγωνισμούς ομορφιάς που καταβάλλονται για την και εργάστηκε εκ των προτέρων. Αλλά αποδείχθηκε τα πάντα για να είμαι ειλικρινής - ποιος κερδίζει, κερδίζει.
Εκτός από μένα η κριτική επιτροπή ήταν: Πρόεδρος πρακτορείο μοντέλων και επίσημος εκπρόσωπος του διεθνούς τηλεοπτικού καναλιού World Fashion κανάλι στην Ουκρανία Aleksandra Britan, ο διευθυντής του διαγωνισμού «Μαργαριτάρι της Μαύρης Θάλασσας» και «Σεβαστούπολη ομορφιά» Άννα Levkovets, περιφερειακός διευθυντής του εργοστασίου κοσμήματα «Χρυσή Εποχή» Αναστασία Leontovich, νικητής του πρώτου πόλη διαγωνισμό «Σεβαστούπολη ομορφιάς» Ekaterina Petrova Τιμήθηκε δημοσιογράφος της Ουκρανίας και της Αυτόνομης Δημοκρατίας της Κριμαίας Γιούρι Kondratyev.
Ο διαγωνισμός ξεκίνησε με την απελευθέρωση των κοριτσιών σε φορέματα σχεδιαστών. Μετά από αυτό ήταν τοπικές μπάντες και πάλι πέτυχε κορίτσια:
Στην αρχή, ήμουν χαμένος, είδα τα κορίτσια με γυαλιά, χωρίς μακιγιάζ και χτενίσματα, αλλά στη σκηνή που μετατρέπονται πέρα από την αναγνώριση. Ευτυχώς, είχα μαζί του ήταν φωτογραφίες από το σκάφος, και έχω διαβουλεύσεις με τα άλλα μέλη της κριτικής επιτροπής ποιος είναι ποιος:
Και αυτό το κορίτσι δεν είναι δύσκολο να βρείτε:
Ekaterina Petrova από την κριτική επιτροπή. Καθίσαμε δίπλα μου και μου εξήγησε τι συνέβαινε στη σκηνή:
Μετά τα χορευτικά νούμερα και πήγαμε σε ένα κοντινό εστιατόριο, κάθισε στο τραπέζι και ο καθένας σχολίασε τις τέσσερις νικητές. Συμφωνήσαμε στο γεγονός ότι μεγάλο στήθος, αν και είναι το δυνατότερο χειροκρότημα στην αίθουσα δεν θα πρέπει να κερδίσει. Ακόμα, είναι ένας διαγωνισμός ομορφιάς, και όχι το μέγεθος του ανταγωνισμού.
Τη χορήγηση των θέσεων και την υπογραφή των πιστοποιητικών, επέστρεψε στην αίθουσα:
Κατ 'αρχάς, απονεμήθηκαν τα κορίτσια, που δεν περιλαμβάνονται στους τέσσερις νικητές:
Στη συνέχεια, χορηγούνται τρεις φιναλίστ:
Για το νικητή ήταν τόσο απρόσμενη να ακούσει το όνομά του, δεν απάντησε και ήταν τα πρώτα δευτερόλεπτα σύντομη. Στη συνέχεια μεταφέρθηκε και σχεδόν φώναξε:
Έτσι, εδώ είναι, το Μαργαριτάρι της Μαύρης Θάλασσας το 2013 - δεκαεπτά Vlad Shcheglova. Με την ευκαιρία, Βλαντ έγινε ο νικητής του φεστιβάλ της πόλης «Miss Vinnytsia 2013» την περασμένη άνοιξη:
Η ταινία επιλαχών πήγε σε είκοσι δύο μοντέλα Σεβαστούπολη Τζούλια Ustinova. 1ος επιλαχών ήταν ο δεκαοχτώ Αναστασία Zakharchenko από την πόλη του Σούμι, και 2η επιλαχούσα - είκοσι ετών φοιτητής Ξένια kalyaki από Kherson.
Μετά από διαγωνισμό η «κούπα» ντυμένος και πήγε μέσα στη νύχτα σε ταινίες τους: